Uzaklaştırma Alcam Bi Bakın Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Ben lise 1 ' deyim lütfen yaşımla dalga geçmeyin ayrıca küçük olduğumuda düşünmüyorum çok uzatmadan konuya geçelim ben okuldan çıkınca eve yürüyerek gidiyorum ve tek başıma gitmeyi seviyorum ve bir tane bebe var bildiğiniz bebe yav diyorum gelme benle çocuk ben nerden gidersem ordan geliyordu dün yolumu değiştirdim yine geldi sonra ben ( kavga yanlısı biri değilim ) kıyafetini çizdim tahta kalemiyle sonrada bu beni kovaladı :) sonra ben kaçtım ama bizim evin oraya yakın onun evi bizim oraya gelmiş bi yandanda arkadan laf atıyordu :) bizim orda bi bakkal var ( bize ait ) baktım heralde bizimkilere bişe dicek bende bunu yere düşürdüm sonra 1-2 tane tekme atıp yumrukladım sonrada normal bir şekilde eve gittim işte gün bitti ve bugün beden dersinin 2. dersinde annesiyle gelmiş okula müdürün odasına çağırıldım ve gittim bende hoca dedi noldu anlat diye bende olayı normal olduğu gibi anlattım ( yalan sölemem ben ) hoca dedi 1 tane tiişört borçlusun bende sandım burda bitti olay sonra annesi bi girdi olaya sanki ****** bıçakladık ha ! yani okulun dışnda olan birşey işte yok kolunda poposunda :) morluklar varmış falan filan lan apartman cocugu işte biz neler gördük la çocuga bak sonra ailesi dilekçe yazdı ardından hoca dediki aileni arıcaz 3-5 gün uzaklaştırma vercez dedi ( DAHA AİLEMİN HABERİ YOK )

Lütfen birşeyler diyince yav bu şeylerle ilgili tecrübesi olanlar durum nolur falan filan

Hybris

Uzman üye
1 Kas 2009
1,020
0
System.Data.
Ben lise 1 ' deyim lütfen yaşımla dalga geçmeyin ayrıca küçük olduğumuda düşünmüyorum çok uzatmadan konuya geçelim ben okuldan çıkınca eve yürüyerek gidiyorum ve tek başıma gitmeyi seviyorum ve bir tane bebe var bildiğiniz bebe yav diyorum gelme benle çocuk ben nerden gidersem ordan geliyordu dün yolumu değiştirdim yine geldi sonra ben ( kavga yanlısı biri değilim ) kıyafetini çizdim tahta kalemiyle sonrada bu beni kovaladı :) sonra ben kaçtım ama bizim evin oraya yakın onun evi bizim oraya gelmiş bi yandanda arkadan laf atıyordu :) bizim orda bi bakkal var ( bize ait ) baktım heralde bizimkilere bişe dicek bende bunu yere düşürdüm sonra 1-2 tane tekme atıp yumrukladım sonrada normal bir şekilde eve gittim işte gün bitti ve bugün beden dersinin 2. dersinde annesiyle gelmiş okula müdürün odasına çağırıldım ve gittim bende hoca dedi noldu anlat diye bende olayı normal olduğu gibi anlattım ( yalan sölemem ben ) hoca dedi 1 tane tiişört borçlusun bende sandım burda bitti olay sonra annesi bi girdi olaya sanki ****** bıçakladık ha ! yani okulun dışnda olan birşey işte yok kolunda poposunda :) morluklar varmış falan filan lan apartman cocugu işte biz neler gördük la çocuga bak sonra ailesi dilekçe yazdı ardından hoca dediki aileni arıcaz 3-5 gün uzaklaştırma vercez dedi ( DAHA AİLEMİN HABERİ YOK )

Lütfen birşeyler diyince yav bu şeylerle ilgili tecrübesi olanlar durum nolur falan filan

Uzaklaştırma al birşey olmaz. bende almıştım zamanında sene sonu öğretmenler siliyorlar o cezaları. Aile bölümüne ise birşey diyemem mecbur söyliceksin çünkü dilekçeyi imzalası lazım ailenın

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
43
Chicago İL
Valla bende kaç defa direkten döndüm ama en fazla ailen gelir annene tembihle seni savunsun zaten sizin dükkanın önünde olmuş beni tahrik etti de

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Biraz önce babam geldi işte disiplinde şöyle şöyle de dedi zaten anlayışlılardırda ben acaba bi sıkıntı olur mu diye merak ettim hiç böyle birşeyle karşılaşmadımda

Hea7

Uzman üye
20 Şub 2012
1,043
331
hea7.html
Bi An Anlattıgın Aklımda Düşündümde :D :D

Uzaklaştırma Al Bişey Olmaz Ben Okuldan Atıyordu Siyaset Yaptıgım İçin

Sonra Tatlıya Baglandı Gelip Geçici Şeyler Bunlar Ailene söyle 2-3 gün bagırırlar Sonra Olay Unuturlar

Daha Neler Yaşıyacaksın . Eheyyyy

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Yorumlarınız için teşekkürler yani benim merak ettiğim bu sicil denen olayı etkilemiyor demi yazılıyor mu ?

proq

Üye
5 Ağu 2012
64
0
bnim basıma bu tür olaylar coq geldi ama bnde balık sansı var heralde ki bise olmadı

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
C:\
ilk olaysa uzaklaştırma alamazsın ayrıca karşı tarafın raporu var mı =?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.