Yazılım | Programlama Uzaktan Kumanda edilen boya püskürtme algoritması için yardım

14 Mar 2017
158
0
Arkadaşlar şimdi aklımda bir proje var drone destekli bir boya aracı yapmak istiyorum yani bir duvarı boyamak için bu aracı kullanacaksınız ama yazılım konusunda tıkandım mesela kişi bilgisayar dan yada telefondan kontrol edebilecek mavi renge boyamak istediği zaman butona bastığında alet mavi boya püskürtmeye başlayacak ama bu kontrol işinin yazılımını nasıl yapabilirim JAVA, C , C++, C# hangi dil ile olacağı önemli değil sizlerden bu konu hakkında fikir bekliyorum şuan günümüzde telefondan kontrol edilen yazıcılar var bunu da öyle düşünebilirsiniz . Evet arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum şimdide teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.