Uzman bi DarkComet'ci Aranıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Arkadaşlar hata üstüne hata hata üstüne hata Yok win7 res atınca gelmez yok fudlanmaz, bıktım artık. Bi tane üstadımız gelsin bitirsin şu çilemi ya. DarkComet hangi sürüm kullanılmalı hani portlar açılmalı ıvır zıvır falan fişman hepsini öğretsin artık. Yardımcı olabilecek üstadlar varsa özelden atarım team. Bitirsin artık bu çilemi be! Yardımcı olan üstadımızın nerdeyse tüm mesajlarına teşekkür edicem o derece.

Edit : Spynet Önermeyin Beyler Sifre Alamıyorum Onda Çok Denedim.

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Beyler, THT ailesine bile güvenim kalmıyor artık. Bir tane yüzbaşı buldum iyidir güzeldir dedik team verdik. DarkComet atıcam ayağına server yedirdi. Yapmayin etmeyin ayıptır ayıp! Bir tane babayiğit yok mu şurda.

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Arkadaşim, sandboxie kullanarak açtık darkcometi içinde upup.exe vardı ki bu da zaten server. Senden aldıgım rat'ı açar açmaz bana 2 kurbanın ( ki bunlar senin kurbanların hosttan dolayı geliyor ) bana gelmesi de bir kanıt. Rat konusunda uzmanlasmis arkadasım 28sefa28' tarafından tespit edildi. Serveri kapatınca ise, o senin kurbanların rat'ımdan kayboluyor. Yazıklar olsun.

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
ahmeto sen diyorsunki benm darcometi direk yolladım içinde benm kullanıcı adım olduğu için o kurban geldi diyorsun dimi;

Peki sendeki portun aynısı aynı iple açılmış olucak ve darcomet kullanıcı içindeki no-ip o bilgisayarda açık olucak ancak o zman bağlantı gelebilir dosyanı incelemedim dosyanı birde bana atabilirmisin.ya dosya tcye upload edip buraya koyabilirmisin inceleyeyim.

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Undetected - TurkHackTeam - Hack & Güvenlik & Bilgisayar Bilgi Platformu fudlama ile ilgili buraya bakabilirsin. THTy2 güvenim kalmıyor demekteki amacın nedir bilmiyorum ama sen işini beceremiyorsan thtye güvensizliğini dile getirmenınanlamı yok http://www.turkhackteam.net/trojan-...arkcomet-rat-kullanimi-ve-no-ip-darklord.html

Hiçbir amacım yok. Sadece fazlasıyla gereksiz insan var. Beceremedik geldik şuradan yardım isteyelim dedik. Yemediğimiz trojan kalmadı. Bu mudur? Bilgilendirme için sagolasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.