Uzman Programlamacılar 5dk Bakabilir mi (WPS pin)

Tolga183

Üye
25 Eki 2015
59
0
Arkadaşlar başlığa uzman programlamacılar baksın yazdım ama olmayanlar da yardımcı olabilir.

Uzman programı bir arkadaş 5 dakikasını ayırarak şöyle bir program yazabilir ve MEGA-Dosya Tc gibi bir paylaşım sitesine atıp linkini yoruma yazabilir mi acaba ? Wps pin login: yes olan ağları söyleyecek bir program lazım. Wps pin login:yes olan 3 ağın şifresini kırdım kırmak için program varda bütün ağlara sıra sıra bakmaktansa küçük bir program rica ediyorum programı gittiğim çoğu ortamda çalıştıracam 20-30 saniye içinde bütün ağları tarıyacak ve Wps pin login: yes olan ağları bana söyleyecek, bir ağa bağlan deyince Modemin altındaki pin numarasıyla bu ağa bağlanabilirsin (örn:123456789) olan ağları bulacak bir program. Sanırsam 5-10 dakikanızı alır.

Normal üyelerde böyle bir program varsa buldukları indirme linkini yoruma atabilirler mi.

Ben 15 dakikadır arıyorum bulamadım böyle bir program. Şimdiden Teşekkür Ediyorum.:RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.