Uzmanlık Alanlarınız ..?

'Black-Dios

Uzman üye
21 Ara 2013
1,136
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar herkesin bir ilgi duyduğu ve uzmanı olduğu bir alan vardır. Sizlerden uzmanlık alanlarınızı yazmanızı istiyorum. Böylece yardıma ihtiyacımız olduğu zaman kimi bulacağımızı biliriz ve aynı uzmanlık alanındaysak beraber projeler geliştirebiliriz hadi alalım yorumları :)

Benim ilgi duyduğum ve uzmanlık alanlarım ;

* Donanım

* Wordpress

* Java & Android

----------------------------------------------------------------------------------------------------

İhtiyacınız olduğu zaman ulaşmanız gereken saygıdeğer arkadaşlarımız ve uzmanlık alanları ;

Fearlessleon : Hacking, Sistem Security, Hosting-Sunucu sorunlarınızda ulabilirsiniz.

dumann05 : Grafik Tasarım ve İntro hakkında yardım alabilirsiniz.

Black-Wariror : Donanım, Android

quespy : Network, Trojen ve Virüsler

Victory2506 : Visual Basic ve Grafik-Web Tasarım Programları

'Black-VR 7 : Web Tasarım , Donanım , C#, Wordpress ve Virüsler, Web Hacking

EminTR : Bilgisayar Güvenliği, Web Server Güvenliği, Windows

corvo9394 : Donanım, Programlama , Grafik Tasarım

WhooLe : Security Pentester, Penatrasyon Testleri

[H]ackeroFi13 : C++,Linux,Pentest,Python

TheEos : Port, Android ve Oyun

MemQo : Trojen ve Virüsler , Grafik Tasarım

aslanmax75 : Bilgisayar Güvenliği, Grafik Tasarım, Sosyal Mühendislik

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bir ara vb ile uğraşmıştım şimdi de grafik tasarım 3d animasyon üzerine uğraşıyorum ama basit olarak intro yapmak için :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
*Donanım
*Programlama
*Grafik Tasarım (çok iyi değilim ama :D)

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
web site yapımı konusunda bilgi sahibiyim :) CPANEL kullanımını az çok biliyorum.Php asp script düzenlemesi yapabiliyorum istenilen düzenlemeyi yapabiliyorum altyapıyı değiştirmeden.Daha kurulumuna geçemedim :D bir türlü script kurulumunu yapamadım bana yardım edecek olanlar olursa harika scriptler yapmak istiyorum :D

Sinon

Üye
1 Eyl 2014
84
0
misafir.
Vallahi hemn her alana saldirip dogru durust bi tanesinde uzman olamadik ama

programlama ,python ve visual basicde arkadaslarin sorunlarina yardimci olabilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.