Uzun zaman oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daky Laynes

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
760
0
İzmir
Ortaokul-Lise zamanın'da başladım hack işine ilk başladığım zaman, Brute Force isimli program vardı takılıyorduk. Türkleri kötüleyen siteleri hacklıyorduk bir şekilde. Uğraşıyorduk, sonra hesap çalma crackleme işine girdim uğraştım;
Zamanın'da burada hesap paylaşıyordum sonra photoshop işine girdim banner logo tarzı şeyler yapıp başlıyordum hoşuma gidiyordu. Üniverste hayatına başladık biraz daha olgunlaştık saldık her şeyi saldık yavaş yavaş insan büyüdüğü zaman eğlencesi olan şeylerden uzaklaşıp para kovalamaya başlıyor işe başladık insanları tanıdık. Olgunlaştık insanları yavaş yavaş çözmeye başladık.

Hayatım devam ediyor uğraşıyorum bazı şeyler ile. Özlüyorum eski yaşantımı buraya bir zevk ile attığım logo'ları bannerleri özlüyorum her şeyi...

Hayata herkes bir defa geliyor güzel yaşamamız lazım hayatı. Bir kere yaşayacaksınız ikinci bir hakkınız yok. Eğlendiğiniz mutlu olduğunuz şeylerde eğlenin, zevk aldığınız şeyler ile uğraşın. Bir heves ile devam edin.

Özlüyorum eski hayatımı.. Buraya yazıyorum düşüncelerimi aklımda olan her şeyi kelimelere döküyorum.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
4
167
Hiç bir şey eskisi gibi değil şu an o dönemde yaşasamda o dönemi yaşamıyorum ;) zamanlar aynı hayatlar farklı anlayacağın, sana helal olsun abi benim istediğim hiç bir şey yolunda gitmiyor. Kendi istediğini yaptın mı bilemem ama
Benim istediğimi yapmışsın

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
benim için "özlem duyulacak hiçbir şey yok kazanabileceğim ve öğrenebileceğim hiçbir şey kalmadı hayatta zevk alabileceğim her şeyin tadına baktım ve kaybedecek hiçbir şeyim yok" işte bu gerçek refah ve saadetin sesi, mesajı; hiçbir şey yaşamamana rağmen bu şekilde düşünerek kendini krallar gibi hissedebilirsin şahsen ben öyle yapıyorum ve olgunlaşmak her zaman dediğin şekilde gerçekleşmiyor daha kötülerini de gördük

ve bence en zevklisi insanların duyguları ile oynamaktı

hayatın da başarılar dostum..

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Merhabalar tekrardan hoş geldiniz. Hayat bir koşuşturmaca aslında, bu koşuşturmaca da herkesin ayrı bir amacı hedefi var. Mühim olan bir kere geldiğimiz bu hayatı dolu dolu yaşamak. Ne seviyorsak neyden zevk alıyorsak hayatı öyle anlamlandırmamız gerek. Hayat kısa, pişman olmanın geri dönüşü çok zor.

Güzel forumlar dilerim.
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.