[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Biraz saçma olabilir ama herşeyi anladım da Kurbana rat dosyasını attıktan sonra açarsa listenizde aynen çıkacaktır.İstediğiniz kurbana çift tıklayarak inceleyebilirsiniz.
demişsinizde kurbana atacagımız rat dosyası hangısı veya ne ?!?!

CryOfWar

Yeni üye
21 May 2016
21
0
test amaçlı arkadaşa yolladık no ip çalışmıyordu duck dns kullandık fakat bir sonuca varamadık arkadaş açmasına rağmen bana yani konsola gelmedi

buroguz

Yeni üye
11 Haz 2016
1
0
Yeğenime attım rat dosyasını adımları birer birer uyguladım o dasyayı açamadım diyor tıkladım ama diyor bende de o gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz ?

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Öncelikle Allah(c.c) razı olsun.
Ben bi komşunun internetini bağlamıştımda adam telefon ile konuşurken şifreyi ezberlemiştim. Şimdi Wrt302 modem sinyal güçlendirici ile bağlanıyorum. Bu işlemleri genede yapabilirmiyim. Arayüzü biliyorum. Adamında bişiden anladığı yok.

calimeray

Yeni üye
12 Haz 2016
8
0
bi sorum olacak modem paneli çıkıyor ya oraya kullanıcı adı şifre istiyor. ben mahalledeki birinin internetini patlattım suan ondan kullanıyorum ama o panelin bilgilerini blmiyorum baska turlu girebilirmiyim veya nasıl patlatabilirim orayı ?

oktapus12

Üye
22 Eki 2015
87
0
Hep merak ettiğim bir konu vardı darkcomet de offline keylogger olduğu söyleniyor lakin kurban offline iken kayıtları nereden okuyacağımı bulamadım. yani misal bir kurban saat 1-5 arası giriyor ben 6-12 arası giriyorum ve onun kayıtlarını göremiyorum bu kayıtlara ulaşabileceğim bir yer var mı?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Bizi de VİP Olarak Görüyorsunuz Sanırım :trl

Herkes özeldir :)

Hep merak ettiğim bir konu vardı darkcomet de offline keylogger olduğu söyleniyor lakin kurban offline iken kayıtları nereden okuyacağımı bulamadım. yani misal bir kurban saat 1-5 arası giriyor ben 6-12 arası giriyorum ve onun kayıtlarını göremiyorum bu kayıtlara ulaşabileceğim bir yer var mı?

Açıkçası bunu ilk kez duydum. Bilgim yok. Denemedim de.

no iple denemeyin arkadaşlar çalışmaz duckdns ile yapın .
no ip türkiyede iletşimi kesilddi
aynı paypal gbii

No ip kullanıyorum sorun yok. Ama kısmen haklısın, bazılarında sıkıntı oluyormuş. O durumda duckdns de makul olur.

Leon248

Üye
31 Ocak 2015
53
0
21
Gaziantep-->Kemer/Antalya
Hocam Çok Güzel Anlatmışsında Benim Modem TTNET'in Yeni Verdiği ZyXEL VMG3312-B10B Modemi Çok Karmaşık Geldi Eğer Bu Modem İçin Prot Açmada Kolaylık Sağlayacak Varsa Yardımcı Olsun Lütfen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.