[V.I.P]Karşı PC'ye Sızma Detaylı Anlatım [RAT VİDEOLU]

hasan1302

Yeni üye
9 Eki 2013
42
0
İzmir
Sa hocam öncelikle paylaşımın için teşekkürler. Port açma ekranı epey bi farklı bi yardımcı olabilirmisin acaba :RpS_smile:

hasan1302

Yeni üye
9 Eki 2013
42
0
İzmir
Sa hocam öncelikle paylaşımın için teşekkürler eline sağlık.Bende süper online kullanıyorum port açma ekranı seninkinden çok farklı bana bi yardımcı olabilirmisin ?

hasan1302

Yeni üye
9 Eki 2013
42
0
İzmir
Abi başkasının bilgisayarına girmek için noıp yi masaüstüne attık ondan sonra ne yapmamız gerekiyo ? Kurbanın o dosyaya tıklamasımı lazım ?

hasan1302

Yeni üye
9 Eki 2013
42
0
İzmir
Soruyu daha net sorsanız? Anladığım kadarını demem gerekirse, evet elbette o kişi attığımız dosyayı açmalı.Noip masaüstüne atmak kısmını algılayamadım.

Soruyu daha net sorayım o zaman.Karşıdaki kişinin bilgisayarına girmek için o kullanıcının dosyaya tıklaması gerekiyor.Peki bunu nasıl halledebiliriz ? bir de ıp ile bağlanma şansımız varmı acaba ? şimdiden teşekkürler :RpS_smile:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Soruyu daha net sorayım o zaman.Karşıdaki kişinin bilgisayarına girmek için o kullanıcının dosyaya tıklaması gerekiyor.Peki bunu nasıl halledebiliriz ? bir de ıp ile bağlanma şansımız varmı acaba ? şimdiden teşekkürler :RpS_smile:

Bu tamamiyle sizin sosyal mühendisliğinize kalmış.

İp adresi ile girmenin de yolu var fakat o biraz daha karışık. Onu ayrıca araştırın derim.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Site Hacklemeye Çalıştıktan Sonra Videoya Gİrince Ben;

İsim: Config :trl

Evet Arkadaşlar 1604 Genellikle Darkcomet Dorku Olarak ..... :trl

CryOfWar

Yeni üye
21 May 2016
21
0
bir sorum var
darkcomet çalışıyor orası tamam fakat darkcomet i açtığımda temp klasöründe upnp.exe dosyası çıkarıyor
ayrıten ağ trafiğini izlediğimde istanbul a ait bir ip çıkıyor 94.123.237.199 portu ise 1604 detay: Screenshot by Lightshot
güvenmediğimden değil fakat bu insanı şüphelendiriyor biz programı kullanıyoruz iyi hoş fakat böyle bir ağ trafiği ortaya çıkınca başkasınında bizi izlediği görünmekte
lütfen yanlış anlamayın sadece bir soru yani biraz tedirgin oldum

Gaius Cassius

Yeni üye
30 Tem 2016
45
0
I dont know
Emeğinize, yüreğinize sağlık. Harika bir paylaşım. En müsait zamanımda deneyeceğim. Konuyu baştan sona okudum ama aklımda bir iki soru işareti kaldı.

Bu bahsettiğimiz rat dosyasıni hangi anti virusler algılar?
Bu rat dosyasını herhangi bir resim müzik vb. bir dosyaya gizleyebilir miyiz ?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Site Hacklemeye Çalıştıktan Sonra Videoya Gİrince Ben;

İsim: Config :trl

Evet Arkadaşlar 1604 Genellikle Darkcomet Dorku Olarak ..... :trl

O an bir boşluğa düştüm.Saliselik zaman diliminde ne yazsam derken patadan aklıma o geldi bekletmeden yazdım :D

bir sorum var
darkcomet çalışıyor orası tamam fakat darkcomet i açtığımda temp klasöründe upnp.exe dosyası çıkarıyor
ayrıten ağ trafiğini izlediğimde istanbul a ait bir ip çıkıyor *************** portu ise 1604 detay: Screenshot by Lightshot
güvenmediğimden değil fakat bu insanı şüphelendiriyor biz programı kullanıyoruz iyi hoş fakat böyle bir ağ trafiği ortaya çıkınca başkasınında bizi izlediği görünmekte
lütfen yanlış anlamayın sadece bir soru yani biraz tedirgin oldum

O sizin ip adresiniz olsa gerek :) Kaldırın derim.Farklı bir durum yok işin içinde.

Emeğinize, yüreğinize sağlık. Harika bir paylaşım. En müsait zamanımda deneyeceğim. Konuyu baştan sona okudum ama aklımda bir iki soru işareti kaldı.

Bu bahsettiğimiz rat dosyasıni hangi anti virusler algılar?
Bu rat dosyasını herhangi bir resim müzik vb. bir dosyaya gizleyebilir miyiz ?

Resim müzik gizlenebilir evet onun da yolları var internette.
Sanıyorum ki tüm antiler yakalar.Bunun için crypter kullanmalı onu da bir araştırın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.