Valorant wall hack

Darkpaw

Katılımcı Üye
10 Ağu 2011
386
5
Dubai
Merhaba, ileri düzey python bilgim, orta seviye c# bilgim var. Ram address vs... hilelerin genel mantığını biliyorum ama hiç denemedim.
Tek amacım valorantta rakipleri duvar arkasından görebilecek bir kod yazmak.
Pymem gibi kütüphanelerin pythondan kullanıldığını biliyorum.
Fakat wall için hangi ram adresini hangi dosyadan nasıl bulacağımı, inject edeceğimi ve banlanmamak için nasıl anti-cheat yapabileceğimi bilmiyorum.
Lütfen bilgisi olan ve mümkünse özellikle örnek valorant kodu atabilecekler yazsın.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Yazılım hakkında pek bilgili değilim fakat bildiğim üzere ardunio aimbot olarak / color aimbot olarak geçiyor Valorant ardunio aimbot github gibisinden bir aratma yaptığında açık kaynaklı bir şekilde birkaç kod paylaşımı yapılmış bildiğim üzere ama wall hack muhabbeti yeni yeni ardunio üzerine çıkmaya başladı eğer program üzerinden injecte edilicek birşey yapıcaksan bunu ne kadar private yaparsan yap oyun tespit ediyor ve sonuç olarak banlanıyorsun o yüzden sadece valorant için istiyorsan böyle birşeyi ardunio üzerinden kodlamayı araştırabilirsin tabi bu kodlanırken her mause un farklı kodları var ona göre programı güncellemen gerekicek zaten türkiye'de bulunan ardunio aimbot satıcılarının büyük çoğunluğu bu bahsettiğim github linklerinde bulunan uygulama altyapılarını kullanıp üzerine design yapıyorlar ve böyle piyasaya sunuyorlar

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
8
114
Merhaba, ileri düzey python bilgim, orta seviye c# bilgim var. Ram address vs... hilelerin genel mantığını biliyorum ama hiç denemedim.
Tek amacım valorantta rakipleri duvar arkasından görebilecek bir kod yazmak.
Pymem gibi kütüphanelerin pythondan kullanıldığını biliyorum.
Fakat wall için hangi ram adresini hangi dosyadan nasıl bulacağımı, inject edeceğimi ve banlanmamak için nasıl anti-cheat yapabileceğimi bilmiyorum.
Lütfen bilgisi olan ve mümkünse özellikle örnek valorant kodu atabilecekler yazsın.
Merhabalar benim bildiğim d3d9.dll gibi dll dosyaları değiştirerek duvar arkası görülebiliyor dll dosyalarına bakmalısın. Şimdiden kolay gelsin başarılar süreci burada konu olarak anlatırsan senin gibi merak eden arkadaşlar da öğrenmiş olur :)

ProHaydoTR

Katılımcı Üye
23 Eyl 2013
442
1
Aydın
Selam hocam konu ile ilgili çok bilgim yok fakat wall hack konusunda işinize yarayacak şey "DMA". Biraz araştırmıştık biz de Ardunio zamanlarında, bir kaç link bırakıyorum wall hack tam anlamıyla diğer oyunlardaki gibi çalışmıyor bu şekilde çalıştırabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.