vatana canım feda olsun elveda arkadaşlar

8 Ağu 2015
189
0
bolu
arkadaşlar bazı konular açıyorum her an ban yiyebilirim açtığım konular hep yararlı konular çoğunluğu terörle mücadele içerikli siyasi konular açıyorum ama birileri rahatsız olabilir beni banlıyabilir başıma çünkü daha öncede gelmişti iyi günler

RealDevil

Katılımcı Üye
7 Tem 2015
374
0
Bura bu konuların açılacağı bir forum değil. Başka forumlara aç.

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Sen vatana canını feda etmek deil tırnağının ucunu vermezsin .
Yararlı konu açıyomuş vatan hainliği yapıyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.