Vb net birden fazla tema ekleme yardım

SCNetwork

Yeni üye
15 Tem 2015
18
0
Beyler forma tek tema ekliyince kodlar sorunsuz çalışıyor ama birden fazla tema ekliyince sorunsuz olan kodlasrı hatalı gösteriyor bunun bir çözümü var mı?

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim temayı neye göre ekliyorsun. Sadece CSS kullanarak da tema uygulayabilirsin.
Kişinin seçtiği stil dosyasını cookie bilgilerine eklersin ve artık o kullanıcıda o stil sürekli aktif olur ama ben ille böyle yapacam diyorsan ve bir çözüm bulamazsan, tw atarsın bana bakarız beraber

SCNetwork

Yeni üye
15 Tem 2015
18
0
Yorumunuz icin tesekkurler

Temayi birlestirmeyi denedm hata aliyorum. Suan 4-5tema ekledim ilk basta hatalar vardi bazi kodlari silmek zorunda kaldim. Ama 2-3 tema eklemek daha istesem ekliyemicm gibi duruyor.

Css ye gelince o kadar detayli bilmiyorum maalesef hocam :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.