Vb.net kayıt sistem ne olur baksanız artık

koroqlu1

Yeni üye
15 Tem 2013
37
0
Vb.net kayıt sistemi (SORU)

Sanırım artık aynı konudan 2 veya 3. açışım ve hiç kimse cevap vermedi ben vb.net 2010 express'te kullanıcı sistemi yapmak istiyorum mesela kayıt olunduğunda tekrardan o kullanıcı adıyla girilebilmesini istiyorum bunu nasıl yaparım lütfen bilen birileri cevap versin artık :RpS_sad:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.