Vb.net Target Framework Helpme :D

17 Ara 2012
80
0
Crypter yaptım kendimde sorunsuz calısıyor Net framework 4.5 yapıyorum mecburen 4.0 altı yapınca hatalar cıkıyor hem stubda hem crypterd'da oyüzden xp lerde calısmıyor ne yapmak lzm

4LNoA0.png

Son düzenleme:

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Framework 3.5 genelde destekler hepsini ama 3.5 te bile hata alıyorsan yapacak bir şey yok zaten 2.0 falan yapmak mantıksız xplerde net framework zaten hiç yok yüklenmesi lazım sonradan update ile geliyor diye hatırlıyorum 3.5 olarak yükleniyor Ya vb6 ile yazacaksın. Net kütüphanesi kullanmadan yada framework olmayan pclerde çalışmayacak yapacak birşey yok malesef kodlarını değiştirmen gerekli sen ne kullandında 3.5 desteklemedi?

17 Ara 2012
80
0
Dediğimi anlamadınız video ve kodların sahibinde 2.0 sorunsuz calısıyor ben en az 3.5 yapabiliyorum ve 4.5 yaptıgımda ne crypter nede server virüs kurbanda calısıyor win32 uygulama hatası veriyor

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Dediğimi anlamadınız video ve kodların sahibinde 2.0 sorunsuz calısıyor ben en az 3.5 yapabiliyorum ve 4.5 yaptıgımda ne crypter nede server virüs kurbanda calısıyor win32 uygulama hatası veriyor

projeyi sıfırdan oluturup açarken frameworku 2 seçip kodları orjinal haliyle kopyala değişiklik yapmadan belki senin düzenlediğin bir satır yüzünden hata alıyor olabilirsin orjinal kodlardada yine hata veriyorsa kullandığın visual studio yu güncellemesi vs mevcutsa bir güncelle veya silip tekrar kur tavsiyem Visual Studio 2010 veya üzeri bir sürüm kullanman

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
o hataların sebebi "BENCE" kullandığın programlama dili Framework 4.5 kütüphanesini kullanarak oluşturuyor ve sen sonradan target frameworkten Framework 3.5 seçince kütüphane uyuşmazlığı oluyor. Önerim Oluştururken VS 2010'da yukardan target framework'ü seçmen

ZZMT

17 Ara 2012
80
0
Hepinize teşekkür ediyorum dün sorunu cözdüm şimdi yazabıldım sağolun arkadaşlar Problem cozuldu

Çözüm: 2012 vb.net kullanıyordum 2010 indirdim problem cözüldü

Ama arkadaşlar win8.1 2010 ultimatede kasmalar yaşıyorum sizce ne olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.