Vb.net'te Oyun

SiLvErDeAd

Üye
24 Nis 2016
250
0
Dust2
Arkadaşlar Ben SiLvErDeAd.Birkaç Kişi ile vb.net'te oyun yapmayı istiyorum.
Bir arkadaşımız çizimleri yapıcak
Bir arkadaşımız veritabanından bağlantı vs
Bir arkadaşımız ses,müzik
Kodlama içinde en az 3 kişi lazım.
Not:Bende kodlamadayım:D ayriyeten 3 kişi
Skypeden veya pm den ulaşabilirsiniz.

Gsliolan

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
357
0
Ben Orta Seviye Kadar Belki Biraz Daha Az Biliyorum Ama Belki Uymayada bilirim bilemem isterseniz katılabilirim?

Gsliolan

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
357
0
Sizin adınızda bir çok Skype ismi var acaba hangisi profil fotonuz nasıl?

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Dostum rica ediyorum 2. sayfaya düşmeden sürekli güncelleme konuyu. Zaten kategorinin ilk başındasın birde güncelliyorsun sürekli. Off-Topic kısmında açsaydın iyiydi konuyu. Daha çok yardımcı olan kişiler olacaktır. Gruptakilere kolay gelsin umarım güzel bir şey ortaya çıkar. Fakat vb.net en fazla ne kadar bir oyun yapılabilir bilemiyorum. Tekrardan kolay gelsin.

SiLvErDeAd

Üye
24 Nis 2016
250
0
Dust2
Dostum rica ediyorum 2. sayfaya düşmeden sürekli güncelleme konuyu. Zaten kategorinin ilk başındasın birde güncelliyorsun sürekli. Off-Topic kısmında açsaydın iyiydi konuyu. Daha çok yardımcı olan kişiler olacaktır. Gruptakilere kolay gelsin umarım güzel bir şey ortaya çıkar. Fakat vb.net en fazla ne kadar bir oyun yapılabilir bilemiyorum. Tekrardan kolay gelsin.

Tamam Hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.