vb6 ile bi Borç takip programına benzer bi program yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dede1515

Üye
28 May 2010
126
0
ankara vb6
mrb arkadaslar ben bir ricam olcak yazılım yapan arkdaslarımdan söyle bişy istiyorum

ben bi internet cafe işletiyorum ve borç oturan arkadaşlar oluyor ve ben vb6 ile bi Borç takip programına benzer bi program yapmak istiyorum ama daha yeni başladım vb ye ve çok fazla bilgim yok

sizlerden ricam böle bir program projesi yapabılırmısnız.? programın söle bi Fonksiyonda calışsın isim yanına borcu girebileyim istedigim miktarı ekleyip silebileyim yapacak yapabilcek arkdsları beklıyorum şimdiden yardımcı olan tüm arkdaslarım tşklerimi sunarım....!

iletişim: Mail vermek yasak // DataMaN yada özel atın ben hep burdayım 7/24

Moderatör tarafında düzenlendi:

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
Yardımcı olmak isterdim sana ancak bende henüz yeni sayılırım ve databaseler hakkında bir bilgim yok malesef. Ancak internette hazır yapılmış ve ücretsiz olan borç takip gibi programlar mevcut. Araştırırsan bulabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.