vb6 webbrowser öğeyi denetle

ekaba2002

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
759
0
WebBrowser1.do.cument.All.Item("question_submit").Click
WebBrowser1.do.cument.All.Item("profile-input").Value = Text2.Text

sağ tıkla oğeyi denetle yapıyorum sitedeki butonun üzerine çoğu sitede id yok bir ask.fmde gördüm genelde name var name kodunu da yukardaki kod yerine yazınca olmuyor deli olcam

ilk kodda id kodu bazı sitelerde id olmuyor name filan oluyor onun yerine name kodunu kopyalayınca butona basmıyor
2. kod da olmuyor name kodunu yazınca yardım

ekaba2002

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
759
0
Sorunum - YouTube
Ask.fm botu yapmıştım bunu yaparken izlediğim yol şuydu
Google chromeden ask.fm girdim soru sor butonuna sağ tıklayıp öğeyi denetle dedim orda id kodu çıktı id="question_submit" diye sonra texte sağ tıklayıp öğeyi denetle dedim id kodunu aldım yukardaki kodlarda "" arasına yazdım başlat diyince de yazdığım cümleyi soru olarak soruyordu aynı şeyi miror alırken de yapabilirim diye düşündüm ama leqend-h de butona sağ tıklayıp denetle dedim id kodu yok o butona nasıl tıklatıcam sorun bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.