vbulletin temayı degişmiyor ?

poyraz_07

Üye
3 Şub 2007
97
0

benim bi site var temayı degiştircem ama vbuletini kendi temasını silemiyorum nasıl silecem arkslar bilgilendirirseniz...
şimdiden tşkler

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
yeni bir tema yüklemeden kendi temasını silemezsin.

msn adamı

Üye
10 Ara 2006
122
2
yeni bir tema yükledim hatta o tema aktif sitede ama yine silemiyorum

Foruma standart olarak belirlediğiniz Biçimi silemezsiniz. Biçimi silmek istiyorsanız, Lütfen başka bir Biçimi standar olarak belirleyin.

böle bir hata veriyor biliyorum yeni tem yuklemen gerekiyor ama diger temayı nasıl standart olarak belirlicez peki??????????

msn adamı

Üye
10 Ara 2006
122
2
tamam arkadaşlar buldum yinede yardım etmek isteyen arkadaşlara tşk ederim böle bi soru olan arkadaşlar için ben"söliyim nasıl tema yuklencegını

admin\forum secenekleri\biçim ve dil yöneticisi

buraya gelerek silmek istediginiz temayı seciyorsunuz tabı daha öncesinde bir tema yukluyoruz ve siliyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.