Vds yardım

DarkDeviL44TR

Yeni üye
12 Şub 2012
27
0
Selamun Aleykum herkese. Ben VDS Sanal sunucu satın aldım. Burdan ddos atack yapsam yakalanırmıyım başıma bela alırmıyım? Uzak masaüstü bağlantısı ile giriyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Selamun Aleykum herkese. Ben VDS Sanal sunucu satın aldım. Burdan ddos atack yapsam yakalanırmıyım başıma bela alırmıyım? Uzak masaüstü bağlantısı ile giriyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Aleyküm selam.

Öncelikle hangi şirketten aldın bu ilk sorum (TR'mi?) :)

Türkiye'den aldıysan kredi kartı falanla almışsındır %99, eğer sıkıntılı birisine toslarsan başına iş açar. Fakat yurtdışı bir firmadan vpn veya tor kullanarak aldıysan ve ödeme yöntemin bitcoin falansa hiçbirşey olmaz vur gözüne. :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Ödeme yöntemin herhangi bir bankayı içeriyorsa, yeterince büyük bir hedefi rahatsız ettiğinde seni bulma ihtimalleri doğal olarak var.

İhtimali çok ama çok düşürmek için Tor's Hammer kullanırsın. Tor ağından seni takip etmeleri için sadece iki yol var, ya geniş çaplı bir operasyonla çıkış nodlarından çoğunu düşürecekler ya da senin VPN'i zaten izliyor olacaklar - sonradan eşleştirmek imkansız olacaktır ama saldırıdan önce zaten izleme başlamışsa seni bulurlar. Zaten etrafta Tor's Hammer diye, Tor üstünden saldıran bir DoS olmalı. Benim Balyoz da var ama artık bedava vermeyi bıraktım ve forum kurallarına trolleme harici her şeyde uyduğumdan dolayı reklamını yapmayacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.