Veritabanı

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
Arkadaşlar burda ödevimde yardım almak için buraya konu açtım. Diğer arkadaşlarımdan farklı olması için sizin yardımlarınızı istiyorum.

Ödev: Günümüzde kullanılan veritabanı yazılımları ve bu yazılımların tanıtılması Kullanım yerleri ve farkları.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Transact-SQL kullanarak sorgu yazma, Microsoft SQL Server kurulumu ve konfigürasyonu, güvenlik yönetimi ve konfigürasyonu, veritabanı yönetimi ve bakımı, veritabanı denetleme ve optimize etme işlerini üstlenir.

Veri tabanı yönetim sistem yazılımları[değiştir | kaynağı değiştir]
Filemaker
MySQL
PostgreSQL
Oracle
Sybase
MsSQL
Berkeley
Firebird
Ms access
OOo Veri Tabanı
1Ç İşletme - Açık kaynak kodlu, görsel veri tabanı geliştirme ortamı

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
Transact-SQL kullanarak sorgu yazma, Microsoft SQL Server kurulumu ve konfigürasyonu, güvenlik yönetimi ve konfigürasyonu, veritabanı yönetimi ve bakımı, veritabanı denetleme ve optimize etme işlerini üstlenir.

Veri tabanı yönetim sistem yazılımları[değiştir | kaynağı değiştir]
Filemaker
MySQL
PostgreSQL
Oracle
Sybase
MsSQL
Berkeley
Firebird
Ms access
OOo Veri Tabanı
1Ç İşletme - Açık kaynak kodlu, görsel veri tabanı geliştirme ortamı

Yorum için de teşekkür ederim
Benim ödevle ilgili makaleler baktım Forumda fakat ben bulamadım galiba Varsa link atarmısın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.