⇝Video da olmak isterseniz buyrun⇜Part2 ▓ Wesley

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Merhaba değerli Tht üyeleri yine nicklerle video ile karşınızdayım.Bu sefer part 2 son katılım tarihini baya uzatıyorum.Bazı kardeşlerimiz olmak istemiş fakat yetişememiş.Bu video da biraz daha efektlere önem vermeyi düşünüyorum.Yani textler biraz daha şekil şukul olacak :RpS_biggrin: önceki videonun linki : Tıkla

Katılmak için her zaman ki gibi konu altına bir post salladınız mı tamamdır...Katılım listesini belli aralıklarla güncelleyeceğim.Yine herkesin olmasını çok isterim :RpS_thumbup:

Son katılım tarihi = 02.03.17 (0 Gün)

Katılım Listesi

Kod:
GoldPack
DEADMAN134
ReviosOfficial
#~Massive`
CodePro
dump3cz
ardam01
qwer954
ferhat27
IMP4L4
furkan1214
ReisTR
G4RIB4N REIS
AJEXA
AhmeTHT
BraveHacker13
CoreGG
Quiklav
AfroTroll
BordoBereli1907
KemalAli77
Vasmin
AngelGravel
Cod2
TheMCA
isotas
SubZeroReiz
Gryphon
versen5656
blackhat007
istiklalhacker
uslanmax
NegaTiF33
amancan
EnderEsol
Felarcone
Teorina
Cybersoldier539
BloodOFCannon
ardax76
AlperTR54
atakansgnmz
Calpim

Bu Video Sosyal Medya Timi/Video editörlüğü tarafınca yapılmaktadır.!​

Wesley, ben derimki teşekkür etmeyenleri sil. Spectrum ile bunu yapmak büyük emek ister. E emeğe saygısı olmayan adamın emekte olmasının mantığı yok.
Kusra bakmayın arkadaşlar, sıradan şekillere video masking yapıp üstüne bu maskın spectrum vermek bile basit bir iş değil. Kaldı ki arkadaşımız sıradan şekillere masklamıyor. Bu bi tık daha meşakkatli. Benim zoruma gidiyor...

Wesley, bu postu alıntılayıp konuya ekle

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Bu sefer logoya maskla :)
ama nickleri basit bir programla ekle. Ar ile eklersen hayvani bi boyut render alırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.