Video Duzenleme..

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Selamin aleykum;

Oncelikle herkesin yeni yili kutlu olsun nice mutlu senelere..

Videoda oynama yapabilecegim (yazi,ses vs) gibi bir program ariyorum. Grafiker arkadaslar veya video duzenleme programlari kullanan arkadaslar yardimci olursa sevinirim..

Iyi forumlar.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Merhabalar,

camtasia studio , movavi video editör , sony vegas , after effects

bu programlardan biriyle yapabilirsiniz. Movavi video editör diğerleri kadar iyi değildir. fakat yapacağınız editin profesyonelliğine göre onu da kullanabilirsiniz Diğerlerini kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
İşim kısa hemen hallediyim sonra silerim veya ben artık bir yerden video tasarımına girmek istiyorum diyorsanız hemen camtasia yükleyerek başlayabilirsiniz.
İleriki süreçte sırasıyla filmora, Sony vegas, after effects şeklinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
İşim kısa hemen hallediyim sonra silerim veya ben artık bir yerden video tasarımına girmek istiyorum diyorsanız hemen camtasia yükleyerek başlayabilirsiniz.
İleriki süreçte sırasıyla filmora, Sony vegas, after effects şeklinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sagolasin. Bahsettigim sey su, ornegin bir videoda yazi var ben bunu degistirmek ve videoda konusan birinin sesini kesmek/kapatmak istiyorum. Boyle bir program ariyorum. Camtasia mevcut onu sadece slayt icin kullaniyorum fazla kullanisli degil zaten.

15 Eyl 2018
230
0
Tersce
DaVinci Resolve 15, ücretsizdir, kullanışlıdır, film yapımlarında kullanılmaktadır.

Üstadım naptın sen :D

Kullanışlıdır kısmı tartışılır :trl (çok fazla panel var ekrana sığmıyor. Etiket, buton vs puntoları 0.2 pt ye kadar düşüyor, akıllı tahta boyutunda bir monitör lazım en az ki göz görsün.)

Camtasia 8, hiç kasmana gerek yok. İşini görür.

Edit: videodaki yazıyı değiştiremezsin. Ancak videoyu büyütürsen yazı dışarda kalır. Ses vs işini camtasia yapar. Kullanışlı değil diyorsan camtasia için, ötekileri hiç kullanamazsın o zaman. Çünkü camtasia en basit ve en kullanışlı video düzenleme yazılımıdır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.