Video Editlemekten Anlayan Bakabilir mi?

ozgun777

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
494
0
Mars
[FONT="Century Gothic[COLOR="PaleGreen [URL="https://tik.lat/zj8Oj"] [COLOR="PaleTurquoise

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
bilginiz olsun diye yazıyorum.

bakın bu tür programlar genelliklen ing olur
türkçesi cok zor bulunur

ama videolarınızı Android telefonunuz üzerinden türkçe ve daha renkli yapabilirsiniz.

tanıdıgım 2-3 yutuberde bu yolu izliyor :)

bilginize

ozgun777

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
494
0
Mars

türkçesi cok zor bulunur

ama videolarınızı Android telefonunuz üzerinden türkçe ve daha renkli yapabilirsiniz.

bilginize

İngilizce olsun daha iyi,
programları kullanmayı biliyorum zaten de bu efekti otomatik bir şekilde yapmayı bilmiyorum.

Programları fazlasıyla kurcaladığımı düşünüyorum yıllardır fakat hiç böyle hareket edince ortaya çıkan bir efekt görmedim, herhalde 2 aşamalı bir şeydir.
Aynen youtube videolarında var şuan düşündümde acaba youtube video uploadında ortaya çıkan bir efekt mi hazır titreşim engelleme özelliği gibi.
Onu da görmedim gerçi youtube da neyse,
Yine de teşekkürler.

Bilen varsa bunun adını veya Premiere de nasıl yapılacağını, hala yardımlarınız bekliyorum ...

Son düzenleme:

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
Sevgili Kardeşim Çok Kolay Artık Video Editlemek

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0eBOIsWdpdQ&t=151s[/ame]

Buyur Bu Sana Yardımcı Olur Kardeşim İyi Forumlar Dilerim..

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0

türkçesi cok zor bulunur

bilginize

Pek farkı olmuyor zaten ben camtasia kullanıyorum ingilizcem cok iyi olmasada kendin çözüyosun işi

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
İşlem biraz karmaşık gelebilir. Ama adımları sırasıyla uygularsan olumlu sonuç alırsın.

After effects ve premiere de mantık aynı
1. Videoyu aç ve aynı videoyu 2. Katmana al.
2. Üstteki katmanı efekt vereceğin yere kadar kırp
3. Effects presets bölümünden wave efektini uygula.

Vegasta ilk 2 adım aynı
Daha sonra video event fx bölümünden wave efektini cropladığın katmana uygula.

Magix video pro ve deluxu kullanmadığım için bilmiyorum. Camtasiada bu etkiyi veremezsin. Yalnızca transition şeklinde verebilirsin istediğin şey anladığım kadarıyla transition değil vfx.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.