Çözüldü | Video Efekt, Edit vb. Anlayanlar Bakabilir mi ? |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

argubb

Üye
9 Ara 2017
80
0
.
Arkadaşlar herkese selamlar

benim elimde yar profesyonel bir fotoğraf makinesi var ve yeni bir araç aldım bununla videosunu çekip efektler ile geçişler ile ufak bir klip hazırlamak istiyorum. Bana çok kompleks olmayan bir kaç program önerir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Ne tarz efekt yapacağınızı bilmiyorum fakat basit İşlemler için Camtasia iyidir. İleri seviye birşey düşünürseniz After Effects ve Sony Vegas deneyebilirsiniz.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
camtasia studio 9 kullanabilirsiniz. onun dışında Movavi Video Editör , sony vegas pro , adobe premiere pro , after effects programlarını da kullanabilirsiniz

argubb

Üye
9 Ara 2017
80
0
.
Adobenin programlarını inceledim fakat onlar dediğim gibi çok kompleks yani çok detaylı bir program olduğu için çok zaman ayırmak gerekiyor ve yeterli vaktim yok. Benim tam olarak yapmak istediğim şu;

videonun bir kısmında hareketleri yavaşlatmak

bir kısmında zoom yapıp bırakmak

bir kısmında renk efekti vermek ya da glitch transition benzeri bir şey istiyorum. Camtasia ile yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum

cevaplarınız için teşekkür ederim

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar, size tavsiyem Sony Vegas olacaktır. Bu işler için ne üst düzey, ne de alt düzeydir. Aşağıdaki videoya bakarak ta, "Sony vegas nasıl kullanılır?" Hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İyi forumlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8fMzslR1b-0[/ame]

s3rsr1

Üye
22 Tem 2012
52
0
Arkadaşlar herkese selamlar

benim elimde yar profesyonel bir fotoğraf makinesi var ve yeni bir araç aldım bununla videosunu çekip efektler ile geçişler ile ufak bir klip hazırlamak istiyorum. Bana çok kompleks olmayan bir kaç program önerir misiniz ?

Basit bir şekilde ilerlemek isterseniz Camtasia işinize yarıyacaktır. Sony Vegas vb. gibi programların render kısımları veya herhangi bir daha ayrıntılıdır kafanızı karıştırabilir.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
açık ve net şekilde

Sony vegas pro 13

Adobe after effects

bu iki program detaylıdır lakin kullanışlıdır zaten işinin profesyonel programları oldukları için eğitim videoları fazlasıyla mevcut dilediğin dersi youtube üzerinde bulabilirsin kavraması o kadar zor değil emin olabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.