Video hazırladım ama whatsapp'dan gönderemiyorum

TheSayokan

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
737
1
1pVvQb.png
gP283Q.png

Merhaba arkadaşlar, bir tane video edit yaptım, videoyu kaydettiğim zaman masaüstünde böyle gözüküyor ve whatsapp'dan yollamaya çalışırken de fotoğrafdaki gibi oluyor yani gönderemiyorum. Ne yapmam gerekiyor

20 Ocak 2019
185
1
32
Merhaba Öncelikle videonuz bilgisayarınızda açılıyormu? yoksa açılmıyor ve böyle bir hatamı veriyor?
Eğer video bilgisayarınızda açılıyorsa ve web.whatsapp'tan bu videoyu başka birilerine göndermek istiyorsanız webi boşverin USB kablo aracılığıyla videoyu telefonunuza atın video telefonunuza yüklendiğinde birde böyle telefonunuzdaki whatsapp tan göndermeyi deneyin. Eğer yine olmaz ise whatsapp harici başka bir uygulamayla başka bir yöntemle videoyu karşı tarafa göndermeniz gerekir. Google Drive yi öneririm videonuzu oraya atın sonra bağlantı linkini karşı tarafa atın. ben videolarımı oraya aktarıldığımda sorunsuz açılıyor.

eğer söylediklerim yine yardımcı olamamışsa veya herhangi bir sorununuz olduğu zaman TurkHackTeam Yardım Merkezi'ne yazabilirsiniz. başka bir yöntem düşünebiliriz sorununuzu halledebiliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.