Video İzlediğin Kadar Para Kazan

Byhacker25

Üye
12 Şub 2016
213
0
Güzel Kardeşim Sen Bu Sistemden Para Kazanıyormusun Bilmiyorum Ama Tam bi Saçmalık Yni Gelir eldecek kişi bu sitenin kullanıcısı Degildir Bu Sitenin Adminidir Bunu Bil Sen 10:000 coins kasıyosun = 100 tl

O arada Senin kaybettigin zamanını Saymıyorum Senin kazancının Ortalama 30 Katı Kazanıyor Site Sahibi .. Tafsiye etmiyorum ..

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Güzel Kardeşim Sen Bu Sistemden Para Kazanıyormusun Bilmiyorum Ama Tam bi Saçmalık Yni Gelir eldecek kişi bu sitenin kullanıcısı Degildir Bu Sitenin Adminidir Bunu Bil Sen 10:000 coins kasıyosun = 100 tl

O arada Senin kaybettigin zamanını Saymıyorum Senin kazancının Ortalama 30 Katı Kazanıyor Site Sahibi .. Tafsiye etmiyorum ..

Kardeşim zaten sen bir site açsan kullanıcı mı fazla kazansız sen mi fazla kazan diye düşün

Deranged

Uzman üye
3 Ara 2015
1,020
0
İstanbul
Arkadaşlar İnanmayın Site Ödeme Yapmıyor Tam 2 3 Aydır Ödeme Alamıyorum Kimse Alamıyor Herkezi Kandırıyor Üye Olmayın Boşuna Uğraşmayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.