Video Montaj Hk.

batknbks06

Üye
24 May 2016
74
0
New York
Merhaba arkadaşlar,
Ben böyle bol efekt olmak üzere RemixAdam veya MontajAdam tarzı çılgın, komik video montajları yapmak istiyorum. Bunun için bildiğiniz kullanışlı bir video montaj programı var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Merhabalar eğer dediğiniz gibi efektler istiyorsanız Adobe Premiere kullanabilirsiniz. Yıllık plan , aylık ödemeli ile ayda 58,53 TRY ödeyerek sahip olabilirsiniz.

batknbks06

Üye
24 May 2016
74
0
New York
Şimdi Camtasia detaylı bir program değil ancak Premiere,Filmora,Vegas,After Effect arasında kaldim. Yardımci olun. Böyle bol bol göruntu , ses efekti yapabileceğim program aralarından hangisi olur?

kemalistbayan81

Yeni üye
30 Haz 2018
48
0
Ben profesyonel kullanıcı olarak söyleyeyim vegas çok zor. Premiere ile harikalar yaratabilirsin ama vegası çözersen remix adamdan bile daha iyi video çıkarabilirsin. Sıfırdan hiçbir şey kullanmadam video oluşturmak istersen after effecti tavsiye ederim.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Sony vegas bu işler için ne zor, ne de kolaydır. Size tavsiyem Sony vegas'ı kavrayıp, akabinde Adobe Premiere kullanmanız.

Sony Vegas Eğitim videoları;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2EgIuGZMOPI[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=f-GcKngPn98[/ame]

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Vegas karışık bir programdır. Basittir ama sinir olursun. Pek hoşlanmazsın.

After ağır bir programdır. Sağlam bir sistem gerekli. Ayrıca H264 kalitede bile render alsan saatlerce bekleyebilirsin. Çok detay isteyen bir program. Bir süre eğitim videoları izleyerek gelişmen gerekebilir. Yoksa menüyü anlamakta bile güçlük çekebilirsin.

Filmora'da bence çok basit. Her şey hazır effects tarzında. Kullanım ve arayüz kolay.

Camtasia ile sana film bile çıkartırım. Aklında pratik fikirler olsun yeter. Sony vegas yada filmora ile bir dene bakalım. İstediğin sonuca ulaşamazsan after effects hakkında biraz bilgiler toparla, oradan devam et..

++// After effects üzerinden hazırlayacağın tarzda yapabileceğin tek şey logo ve audio spectrum hazırlamak olabilir. Örneğini verdiğin sayfalarda ki tarzlarda videoları en rahat şekilde '' Adobe Premiere Pro '' ile hazırlayabilirsin.. Direkt premiere'den başla derim.

Sağlam işler çıkartmak istiyorsan; zordan başlamalısın..

Son düzenleme:

batknbks06

Üye
24 May 2016
74
0
New York
Arkadaşlar yardımınız ıçın teşekkur ederım.fakat ben şey dıyorum hanı boyle sarkının sesıyle oynayıp komık degısık basslı hale vs getırıyorlar ya iste öyle seslerıyle oynayabılecegım program yok mu pekı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.