Virtualbox Kali Ekran gelmiyor

9 Haz 2016
111
0
SLM herkese
Win 7 ultimate 32 bit içerisine Virtualbox ile Kali kurmaya uğraşıyorum;
ilk önce cpu hatası verdi araştırıp ayarları yaptım
iso dosyasını görüyor ammmaaaa
başlat dediğim zaman INSTALL diyorum
kapkara bir ekran en uzun bekleyebildiğim 2 saat 43 dk.
Sonra sil yükle
sil yükle
tekrar indir belki 32 bit indirmemişimdir ( yaklaşık 3 gb 3 defa yeniden indirdim )
yükle açmadı geri sil falan
Bu durum 3 gündür devam ediyor.
Zorla pc ye kali yüklemeye kararlıyım
Silah zoruyla da olsa yapacağım.
Ama o aşamadan önce yardım edebilirseniz sevinirim

9 Haz 2016
111
0
dostum dediğin hiçbişeyi anlamadım ya :D
:))
LQlpab.jpg
WbqVnN.jpg
2j62kN.jpg
nEQAga.jpg
5Ya8kA.jpg
88alQd.jpg

yV6PEy.jpg
J3ZpkE.jpg
znjmJY.jpg
D3Yl7O.jpg

BU DURUM 3 SAAT YAKLAŞIK DEVAM ETTİ SABIRLA BEKLEDİM AMA BİR ŞEY OLMADI ??? INSTALL AYAR GELMİYOR BÖYLE YÜZÜME YÜZÜME BOŞ BOŞ BAKIYOR
7Aao65.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.