virüs bulmak temizleme

HKT

Üye
30 Eyl 2017
66
0
arkadaşlar lütfen yardım edin bana bilgisayarı kullanmaktan soğudum resmen bu virüsler sayesinde windows 10 kullanıyorum sorunum tam olarak şöyle 2 tane virüs var kaldırmıyolar hiçbişey yapmama izin vermiyorlar bilgisayarda örneğin googleden bişey açıcam sürekli başka sekme açıyor beni oraya atıyor bilgisayarım çok yavaşladı vede bilgisayarı sıfırlamama izin vermiyor sıfırlıyamıyorum bunları kaldırmam gerek nasıl edicem bi uayardımcı olun
VİRÜSLER = Autorun Organizer diğeri Cloud Net

Son düzenleme:
21 Ocak 2019
235
1
Dünya
Merhabalar Görev Yöneticisinden Onun Görevine tıklayıp işlem agaçını sonlandır de ve biraz zaman kazan sonra Kaldırmayı dene olmazsa Bilgisayarı Kapat Güvenli Modda Aç Silmeyi Dene Olmazsa
Ağ ile Güvenli Mod ile aç en iyi antivirüslerin bedava versiyonları ile dene olmazsa PowerClean'i İndir
O Siler
İstersen Bana Virüsün nerde olduğunu Söyle Sana .bat dosyasını hazırlayayım o silsin ?
Olduysa Tek İsteğim Teşşekkür

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.