Virüs programı önerirmisiniz :'(

ParAyo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
599
0
Kocaeli
NOd32 var moruk bi ışıklar çıkıyor bombalar patlıyor dedim noluyor ruslarmı saldırdı meğer 2 tane reklam yakalamış düt düt ötüyor Trojen olabilir napalım diyo lan bana ne soruyon ben akıllı olsam zaten sana bırakmam kendim yakalarım virüsü

Yani kısaca sağlam bi virüs programı önerirmisiniz beyler :RpS_thumbup:

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
agacım suanda en ıyısı eset ama ufak tefek ayarlar yapman gerekıyor sen bana bıldır demıssın yada ayarlamamıssın genel guvenlıkte eset makalem var oradan smart securty 9 ındır kur

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardeşim lütfen Eset gibi antivirüsleri önermeyin. Piyasaya baktığımızda en iyileri şunlar; Kaspersky ama tavsiye etmem çok kasıyor. Avira en iyisi diyebilirim. ve Malware Bytes Pro 'da işini görür...

Java Script

Yeni üye
21 Eki 2015
23
0
Avast windows 10 kullanıyorsan kullanma ha tercih etmezsen bitdefender'da olur.

Lol'e girdiğin zaman internette yavaşlık veya açılmazsa bitdefender güvenlik duvarındandır.

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Eğer bilgisayarının kasmasına razı isen Kaspersky olabilir. Bide filtrelemesini düzgün yaparsan yıkılmaz kale duvarı gibi olur. Kastırmasın ama kaliteli olsun dersen AVG veya Avast! öneririm. Ücretsiz en iyi koruyan antivirüs istersen Avast! kullanmanı tavsiye ederim. :RpS_thumbup:

GokayBey

Üye
19 Eyl 2015
71
0
Tam koruma sağlamıycak ama bilgisayarınızdan daha az güç alarak daha fazla koruma sağlayan 360 total security bulut sisteminden çalışıyor güvenlik motorlarını kendin ekleyebilirsin bulut sisteminden çalıştığı için daha az performans istiyor ben kulllanıyorum öneririm de :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.