Virüs

Dost96

Üye
25 Şub 2014
74
0
Selam Beyler,

Benim bilgisayarda eset smart security var fakat bir virüs var ve onu bulamıyor. Pc, belli saat aralıklarında 4 tane internet sitesi açmaya çalışıyo fakat eset engelliyor. Tam taramada da bulamıyor. Combofix de win 8.1 pro da çalışmıyor malesef. Ne yapmam gerek?

Dost96

Üye
25 Şub 2014
74
0
Tamam ona bakıcam birazdan da. Ben mirilis action için crack arıyodum tht de. Az önce buldum. Bitanesini çalıştırınca, o programın yazdığın keyi internetten doğrulayıp blacklisted dememesi için host a olan erişimi engelleyen bi dosyaydı. Şimdi olmadı işe yaramadı sildim pcden action u ama mirillis(action un sitesi) ne giremiyorum. Nasıl kaldırıcam onu?
Hata kodu: ERR_CONNECTION_REFUSED

Dost96

Üye
25 Şub 2014
74
0
Tamam ben burda buldum Programsız istenmeyen siteleri engelleme! bakın size de yararlı olabilir fakat not defterini yönetici olarak nasıl açacağım bulamadım bir türlü ya.
Buyrun buradan nasıl yönetici olarak açıcam şu veleti?
7oQoRv.png

Son düzenleme:

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
kardeşim RogueKiller bunla tarat çoğu virüsü siler ve eset i hiç sevemem ben ama şimdi sil dicem silinmekte bilmiyor program ama silinmesini biliyorum istersen anlatırım daha iyi antivirüsler var.

Bide Bu program la tarat Dr.Web Curelt bu çok iyi bir programdır ve geçmedi ise Ultra Adware Killer bunla tarat kardeşim bunlarla tarattın mı biş şey olmaz ha hala varsa daha iyi bir şey Kaspersky Virüs Removal Tool

Şimdi sen kolaya kaçıpta en sonundaki ile tarama yapma sadece en başından başla en sonuna kadar tarattır virüs falan kalmaz linkleri alt tarafa attım.

Linkler:
Ultra Adware Killer

Dr.Web Curelt

Kaspersky Virüs Removal Tool

Roguekiller

Dost96

Üye
25 Şub 2014
74
0
kardeşim RogueKiller bunla tarat çoğu virüsü siler ve eset i hiç sevemem ben ama şimdi sil dicem silinmekte bilmiyor program ama silinmesini biliyorum istersen anlatırım daha iyi antivirüsler var.

Bide Bu program la tarat Dr.Web Curelt bu çok iyi bir programdır ve geçmedi ise Ultra Adware Killer bunla tarat kardeşim bunlarla tarattın mı biş şey olmaz ha hala varsa daha iyi bir şey Kaspersky Virüs Removal Tool

Şimdi sen kolaya kaçıpta en sonundaki ile tarama yapma sadece en başından başla en sonuna kadar tarattır virüs falan kalmaz linkleri alt tarafa attım.

Linkler:
Ultra Adware Killer

Dr.Web Curelt

Kaspersky Virüs Removal Tool

Roguekiller
virüs programı önerisi için teşekkür ederim. Fakat diğer sorum için de cevabınızı beklemekteyim :)

Dost96

Üye
25 Şub 2014
74
0
bunlar virüs taraması yapan programlar sadece online çalışmazlar sadece taratım kapatsan silincektir virüs

Tamam ben burda buldum Programsız istenmeyen siteleri engelleme! bakın size de yararlı olabilir fakat not defterini yönetici olarak nasıl açacağım bulamadım bir türlü ya.
Buyrun buradan nasıl yönetici olarak açıcam şu veleti?

xspax42

Üye
27 Nis 2012
58
0
cigerim seni sıkmak istememem fakat bu devirde benki 2 cb ramım var eset kullanmıyorm eger kendin virus üretmiyorsan eger eset kullanmanı önermem avast prememier kullan viruste en iyisidri altıgın hatada kayıt defterınde sılınen host.cfg dosyasıdır yolunu arastır eger kayıt defterıne wındowsa gitmiyorsa sil. silinmiyorsa eger güvenli modda başlat ayrıntılı temizlik yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.