visual basic 2010 ' dan anlayan girsin içeri yardımınıza ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Şub 2012
57
0
c832v.png

arkadaşlar yukarda gördüğünüz resimde 1.textbox'a ve 2.textbox'a gerekli yazıyı yazdıktan sonra button1'e tıkladıgında yazdıklarının benım gmailime gelmesini istiyorum

fake birşey yapacagım bana bunun kodlarını verirmisiniz visual basic 6.0 nın kodlarını defalarca denedim ama olmadı

eğer yardımcı olursanız bana çok iyi bir iyilik yapmış olursunuz 3gündür arıyorum bulamadım.

2 textbox 1 button kullanacagım lütfen yardım edin

iyi forumlar..

xcl

Uzman üye
15 Ağu 2012
1,064
0
Diyarbakır
Yeterince Açık Deil Mi ? Sence Fake Program Yaparak Email Ve Sifre Calmaya Calsıyor Eskiden Bende Yapardım Simdi Bıraktım Sanal Hesap Çalarak Elime Bir Şey Geçmediğini Fark Etttim Sanada Tavisye Ederim Kardesim...
Vede Kardesim Form1 Vs İsimlerini Değiştir Yoksa Anlarlar... ;) :trl

12 Şub 2012
57
0
mesela 1.textbox'a herhangi bir yazı yazıcak KURBANIMIZ
2.textbox'a da herhangi bir yazı yazıcak KURBANIMIZ
ve BUTTON'A TIKLADIGINDA YAZDIKLARI BENİM GMAİL ADRESİME GELİCEK

xcl biliyorsan kodlarını bana verirmisin 3 gündür arıyorum bi türlü bulamadım :(

baştan sağma yaptım bu form'u ne yapcagımı daha kolay anlatmak için resmi çekip koydum siteye

Son düzenleme:
12 Şub 2012
57
0
savior angel teşekkür ederim ama ben bunu nasıl yapcam tam bir bilgim yok

windowsapplacition1 ' i açtım içinde bir sürü kodlar var o kodları alıp benim form1 ' in neresine yapıştırcam

SaviorAngel

Uzman üye
10 Nis 2012
1,073
0
לוס אנג'לס
gmail adresin yazan yer kendi mailini yazıcan şifren yazan yere gmail şifreni yazıcan

logların gelecegi mail adresine gene aynı mail adresini yazıcan. diğerlerini ellemene gerek yok ek olarak bir şey yazmana ve silmenede gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.