Visual Basic 2010 Kurulurken Hata

5 Haz 2015
225
0
[Çözüldü] Visual Basic 2010 Kurulurken Hata

Bilgisayara format attım ardında .NetFramework 4 yükledim ondan sonra yüklendi yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim.
Öncelikle Selamun Aleyküm bilgisayara format atalı 3-4 ay oluyor format atmadan önce visual basic 2010 express kuruluydu sonra format attım şimdi kurmaya çalışıyorum ama kurulmuyor

İlk Hata tamama basıyorum 2defa daha açılıyor ardından 2. hata çıkıyor
3jJZa4.png

İkinci Hata
Lg0zE1.png

6qGV57.png

Son düzenleme:

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
Böyle konularda önce google'a danışılması gerektiğini düşünerekten cevap veriyorum, .NET framework den dolayı error alıyorsun. Sürümünü kontrol et, gerekiyorsa kaldırıp tekrardan kur. Kurulumdan önce %temp% dosytasını temizle. Kurulumdan önce -varsa- windows updatelerini yap, yada geçici olarak kapat. Büyük ihtimalle çözülecektir.

5 Haz 2015
225
0
Böyle konularda önce google'a danışılması gerektiğini düşünerekten cevap veriyorum, .NET framework den dolayı error alıyorsun. Sürümünü kontrol et, gerekiyorsa kaldırıp tekrardan kur. Kurulumdan önce %temp% dosytasını temizle. Kurulumdan önce -varsa- windows updatelerini yap, yada geçici olarak kapat. Büyük ihtimalle çözülecektir.

temp klasörünü temizledim 4 mü 4.5 mi kurim framework 4.5i kaldırdım

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
SP packlerinizi tekrardan kontrol edip 4 kurun. Tekrar aynı sorunla karşılaşırsanız şayet, 4.5 kurmayı deneyin.Burada birazcık deneme yanılmaya gitmeniz gerekiyor. Service packlerizi teyit ettikten sonra rahat bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.