Visual Basic 6 Basit Hack Yapımı + Pointer Bulma >>>>

nepafter37

Üye
3 Tem 2012
219
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben C++ ile küçük hileler yapmaya çalışırken bunu bulmuştum bayada işime yaradı mantığı kavramama sebep oldu artık alıntı yapmadan yazabiliyorum.Sizinde işinize yarar diye linkin paylaşmak istiyorum...Alıntı yapcaktım ama konuyu açan arkadaş rica etmiş o yüzden link vereceğim.

BANA TIKLA BASİT HACK YAPIMINI ÖĞREN // POİNTER BULMADA İÇİNDE

Not=Arkadaşlar bu linkte Cheat Engine ile pointer bulma daha sonra bu pointer ile hack yapmayı Hem C++ dilinde hemde Visual Basic 6 dilinde analtılmıştır...

CHEAT ENGINE 5.3 INDIRMEK ICIN BANA TIKLA

Dev-C++ INDIRMEK ICIN BANA TIKLAYIN

VISUAL BASIC 6.0 INDIRMEK ICIN BANA TIKLA

MAYIN TARLASINI INDIRMEK ICIN BANA TIKLA

Umarım anlarsınız,başarılar... :yaho1

Son düzenleme:

nepafter37

Üye
3 Tem 2012
219
0
İstanbul
Bu kodlarla olmaz online oyunlarda yapabilmek için öncelikle ByPass yapmak gerekmektedir.Böylece hack yapabilmek için yol açılmış olur ondan sonra oyundaki Pointer + Offset'lerin bulunması lazım daha sonra o Pointer ve Offsetleri Programlama diline uyararak hackını yapabilirsin :)

mamihakan

Katılımcı Üye
25 Ocak 2012
342
0
29
Kabristan
Bu kodlarla olmaz online oyunlarda yapabilmek için öncelikle ByPass yapmak gerekmektedir.Böylece hack yapabilmek için yol açılmış olur ondan sonra oyundaki Pointer + Offset'lerin bulunması lazım daha sonra o Pointer ve Offsetleri Programlama diline uyararak hackını yapabilirsin :)

Hmm çok kolaymış cnm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.