Visual Basic Aşağı Satıra İnme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Kas 2010
231
0
arkadaşlar bir email bomber yazdım ve bildirim ekranında söyle bir soru var bildirimleri yazarken yan yana yazıyor bu bildirimleri yazdırırken kodun yanına hangi kodu koymalıyımki aşağı satıra çeksin foto bu
8279.jpg

13 Kas 2010
231
0
kardeş bu kodla bildirim yapıyorum

bildir.Text = bildir.Text & "Email Bombalanıyor!" bütün bildirimleri bu şekillde yapıyorum fakat her bildirimi yaptığımda bildir.Textte Yan yana Yazıyor Ben bu kodun yanına bir kod koyup aşağı satıra geçirmek istiyorum böyle bir kod vardı her tarafta arıyorum ama yardımcı olursanız sevinirim

aquates

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
270
0
İlk once textboxun multilinesini true yap daha sonra
bildir.Text = bildir.Text & "Email Bombalanıyor!"
bu kodu şöyle yap :

PHP:
bildir.Text = bildir.Text & vbcrlf & "Email Bombalanıyor!"

13 Kas 2010
231
0
hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun çok yardımcı oldunuz :) iki gündür bunu arıyordum konuya bakım bana yardım eden bu konudaki herkese teşekkür ettim ve verdim sağolun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.