Visual Basic HK.

DreamLegacy

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
423
0
Arkadaşlar visual basic 2010'da renkli butona tıklayınca yeni sekme ortaya çıkıyor.Yapılışını gösterirmisiniz Örnek Resim

ks3ww.png

DreamLegacy

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
423
0
Sağolun hocam da siz beni yanlış anladınız.Bu tabcontrol'ün içine resim eklemiyeceğim sadece tabconntrol yazan bölüme icon eklemek istiyorum :D

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0

Konudan Soru Sormayın Derken ? Soru Yoksa Konunun Yardım Bölümünde İşi Ne ?
Sorununa Gelince Kardeşim Her Yoldan Yapabilirsin Hayal Gücüne Bağlı.TabControle Resim Ekleme İse Properties Menüsünden Sağda

Birçok soruyu mesaj olarak sormak yerine özel olarak sormak lazım dedim yani flood olmasın diye hakan reyiz celallenme :D

DreamLegacy

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
423
0
Ya kardeşim biraz bilginizi paylaşın lütfen.Hakops abi senin yapmış olduğun logger harika ve bu loggerde benim yapmak istediğim özellik mevcut tabcontrole o tabcontrol yazan yere icon eklemek istiyorum.Yardım edecekmisiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.