Visual Studio 2015 hakkında bilgisi olan ?

Mstafa27

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
421
0
VirtualWorld
İyi akşamlar arkadaşlar visual studio 2015 kuracağımda nasıl olduğu hakkında bilginiz var mı ?
Diğerlerine göre nasıl ?
Yada önerdiğiniz var sürüm var mı ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Bence Microsoft'un çıkardığı hiç bir şeyi elemanlar en az bir güncelleme yapmadan kurma... 2015 indirmedim, kurmadım.. Ama ben bu yıldan önce 2008 kullanıyordum, yeni geçtim 2012'ye.. Aniden geçip bin türlü hatayla uğraşmak yorar insanı.

2012 stabil, onu kur bence.

Mstafa27

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
421
0
VirtualWorld
Bence Microsoft'un çıkardığı hiç bir şeyi elemanlar en az bir güncelleme yapmadan kurma... 2015 indirmedim, kurmadım.. Ama ben bu yıldan önce 2008 kullanıyordum, yeni geçtim 2012'ye.. Aniden geçip bin türlü hatayla uğraşmak yorar insanı.

2012 stabil, onu kur bence.

Önceden 2013 kullanıyordum hocam yeni pc aldım onada en güncel hallerini yüklemek istiyorum ama 2015 nasıl kullananlar var ise öğrenmek isterim

Sypx

Üye
4 Haz 2015
128
0
VS 2013 ve 2015'ide kullandım. VS 2015 ile Cordova basta olmak üzere bir çok default özellik gelmis, artık bazı kütüphaneleri eklemen gerekmiyo cünkü projeyi actıgında otomatik geliyolar gibi gibi bir çok yeni güzel özellik gelmiş. Fakat hala stabil olmadığı icin kullanmanı tavsiye etmem..

Klasörleme sistemlerinde sıkıntı var hala. Dısarıdan bi template atmak istedigin zaman bunu klasöre atınca zaman zaman acılmıyo. Zaman zaman projeler patlıyo gibi hatalar alırsın. Bana kalırsa 2-3 ay daha VS 13 ile devam edip sonrasında VS 15 e gecmen..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.