visual studio yardım

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
arkadaşlar visual basic öğrenmek istiyorum fakat microsoftun sitesinden indiriyorum kuruyorum ama çalışmıyor . bir çok yerden indirmeyi denedim fakat olmuyor bana çalışan ve güncel bir link verirseniz sevinirim veya teamwiever ile yardımcı olabilecek arakdaşlardan pm bekliyorum

iyi forumlar

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
algoritma nedir biliyorum algoritma hakkında kitap okudum . visaul basic hakkındada bi kitap var elimde onada biraz bakıyorum fakat alıştırmada yapmam gerekiyor visual studio kuruyorum fakat çalışmıyor ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.