VMware Dhcp Sorunu

ZeusHacKer

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
319
0
selamın aleyküm ben VMware de windows 7 isletim sistemli bi sanal pc kurdum startlıyorum dhcp . . . .. gidiyo sonra operin. system not found netle ilgili bişey var bi türlü bağlayamadım nete bi söleyebilirmisiniz nasıl yapıcam_?

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
x39x6f.jpg

1zy7cl2.jpg

babacan hata bumu?

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
wmvarede ilk sistemi seçerken seçenekler arasından istediğin işletim sistemini seçiyorsun ve altında iso dosyası yada cd istiyor yani sen windovs 7yi seçmişsin windovs 7 işletim sisteminin iso dosyası yada format cdsi lazım eğer bunları yapmaz isen sadece işletim sistemini seçersen bu hata çıkar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.