Vodafone 4.5G ayarı

omgjensen

Yeni üye
15 Mar 2017
5
0
Vodafone kullanıyorum telefonum sürekli 4.5G ve LTE olmasına rağmen interneti kullanamıyorum veri akışı kesiliyor, wp mesaj gönderirken bile sıkıntı yaşıyorum.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Teşekkürler

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
dostum bunun hakkında googleda mobil veri internet ayarları diye aratırsan sorunun çözülecektir çözülmez ise tekrar yaz mutlaka yardımcı oluruz sana

SeaMar

Üye
29 Eki 2018
163
0
Dostum ilk önce vodafone resmi sitesine gir kendi hesabına gir telefon numaran ile. Ayarlardan internet ayarlarını gönder seçeneği olucak kurcalarsan bulabilirsin. Yine olmazsa telefonunu sıfırlayıp tekrar dene.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Vodafone kullanıyorum telefonum sürekli 4.5G ve LTE olmasına rağmen interneti kullanamıyorum veri akışı kesiliyor, wp mesaj gönderirken bile sıkıntı yaşıyorum.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Teşekkürler

Vodafone kaynaklı olabilir birkaç gündür bende de o sorun var. Düzeltirler yakında

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Telefonunuz eski ise 4.5G uyumlu olmaya bilir bunun çözümü yeni telefon almakta o telefon için geçersiz olur bu durum. Eğer telefon 4.5G uyumlu ise Vodofone destek hattını arayıp veya baş şubeye gidip bu durumu soruştura bilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.