Vodafone İnternet Rat IP Sorunu

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
Vodafon net kullanıyorum dün bir çalışma oldu çalışma olana kadar rat'ı sorunsuz kullanabiliyordum ama çalışma olduktan sonra kullanamamaya başladım

Modemin içinde yazan ip

whatismyip sitesinden aldıgım ip

düne kadar 2 farklı yerden aldıgım ip aynı idi bugün farklı muhtemelen bu yüzden ratı kullanamıyorum aynı ağ içinde rat çalışıyor fakat farklı ipden bağlanınca göremiyorum.Vodafonu aradım adamlar bu sorun bizi aşar diyor şaka gibi :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stread

Üye
14 Ocak 2021
61
0
Cevap: Rat için ip sorunu yardımcı olun!!!!!1

Merhaba,

Vodafone kullanmadığım için ne olduğunu bilmiyorum ama geçici olsada ngrok adlı tool u kullanabilirsin.
Sana geçici bir port oluşturur ama programa gir çık yapınca port değişiyor tek sorunu o onu çözemedim.
En azından sorunu çözene kadar kullanabilirsin.
Farklı platformlara port kurmaya çalış kurduğun portu test et.
Eğer direk port açmana engel ise bence müşteri hizmetlerini ara.
Ama DarkComet çalışmıyor demeni tavsiye etmem. :gülenyüz

Link --> NGROK

İyi Forumlar! :Smiley1008:

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,139
208

arkadaşım ip adresin staic değil dynamic tabi k ideğiştiğinde rat kurbanlarınla bağlantını kaybedeceksin kurbanlarındaki virüs senin eksi ipne bağlantı kurmaya çalışacak bundan doğal ne var ip ni sabitlemelisin

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0

Merhaba,

Vodafone kullanmadığım için ne olduğunu bilmiyorum ama geçici olsada ngrok adlı tool u kullanabilirsin.
Sana geçici bir port oluşturur ama programa gir çık yapınca port değişiyor tek sorunu o onu çözemedim.

Link --> NGROK

Neyi yanlış yapıyorum ?

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0

Olmuyor kendi telefonuma kuruyorum aynı ağda olunca geliyor farklı ağda olunca gelmiyor

yukarda bi arkadaş cgn havuzu demişti galiba onunla alakalı bi durum var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50

iavdan Kardeşim yaptığın hata portu http olarak yönlendirmek. diğer postumda ngrok.exe http 80 dedim çünkü soruyu http olarak sormuştun.

ngrok.exe tcp [port] şeklinde yaparsan bağlantı gelir. portu 4444 gibi bir şey yapabilirsin. trojanı , tcp ngrok domain + ngrok port olarak oluşturacaksın. bağlantı dinlerken ise localhost yani 127.0.0.1 + 4444(senin yönlendirdiğin port) olarak yapman gerek.

işlemin mantığı; uzaktaki kurban ngrokdomain + ngrokport a bağlantı gönderecek. ngrok ise kendine gelen bağlantıyı senin local ip adresine + ngroka verdiğin port numarasına(4444 dediğim yer) yönlendirecek.

Son düzenleme:

Stread

Üye
14 Ocak 2021
61
0

Merhaba,

Link --> NGROK

Neyi yanlış yapıyorum ?

Windowsta ./ veya / koymana gerek yok dümdüz yaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.