vodafone kontör hack

sessizpro

Yeni üye
3 Kas 2013
38
0
adamın biri dediki telnoonu verdedi verdim sonra 40tl gönderdi kredi kartı ile sonra 25 ini geri aldı bana 15 tl kaldı başım falan belaya girermi

hallo47

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
558
0
Hocam girer girebilir o para dolandırıcılıktan gelmişse eğer senin adamın sana verdiğini kanıtlaman lazım kanıt bul sorun çıkarsa hallet bişi olmaz

yldzemre088

Katılımcı Üye
28 Nis 2014
752
1
adamın biri dediki telnoonu verdedi verdim sonra 40tl gönderdi kredi kartı ile sonra 25 ini geri aldı bana 15 tl kaldı başım falan belaya girermi

kardeşim sanırım şöyle olmuş adam birinin internet bankacılıgı yada kredi kartı şifresini almış
ve içinden para çekmesi için bi kurban gerekli onun içinde biirne para atıcaktır para ordan ordanda çekicektir
kredi kartı çalınan gönderilen numarayı orda görücektir seni ararlar sende anlat başın belaya girebilir
ama zaten inanmazlar telefondan desende ve sadece sana yapmamıştır sanırım
tahminen başın belaya giricektir

akkayaa

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
251
0
2012 de başıma gelmişti :) daha doğrusu ben yapmıştım bi parça kontor yükleyen dükkanın bilgisayarına girip key den şifresini almıştım yaklaşık 355 kontor aktardım , hesabı boşalttım sonra işte adam fark etti beni aradı mahkemeye vercem diye. eğer kontor attığı yer parça kontor yükleyen biyerse korkma cünkü yasal değil oralar hiçbir hak talep edemez ama bankacılıktan yaptıysa başın büyük belaya girer. delil tut adam senden numara falan istediği bi yazışma varsa kopyala resim oLarak biyere sakla derim ben.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.