vodafone sınırsız internet hilesi?

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
iyi forumlar öncelikle..

bugün vodafone hattında sınırsız internet yapan birini gördüm 24 tl ye paket yapıyormus ama paketindeki internet hiç gitmiyor bir kaç kişiye yaptığını ve çalıştığına şahit oldum para karşılığı yaptığı için öğrenemedim bu konuda bilgisi olan varmı?

Roviend

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
302
8
૨&#945
Zamanında open vpn gibi uygulamaların ticaretini yapanlar vardı onlara üyelik için para veriyorsunuz size süreli sınırsız internet için kimlik veriyorlar. Bu uygulamar ile internette sınırsız dolanabiliyordunuz. Lakin bildiğim kadarı ile bu durum fixlenmişti.Dilerseniz internette bu durumu arayabilirsiniz belki birşeyler yakalarsınız.

İyi forumlar dilerim

mile5tone

Yeni üye
26 May 2020
12
1
bahsettiğiniz yöntemi kullanan bir arkadaşım bir uygulama ile yapıldığını ve kendisinin kullandığını söyledi..Uygulamayı bana gönderdi virustotal ile tarattım hatırladığım kadarıyla 3-4 adet malware vs çıktı..ben yüklemedim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.