Vodafone Ücretsiz İnternet Diğer operatörler dâhil?/ DEV KONU!

Önemli konulara taşınmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    106

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Selam THT.

VİDEOLU ANLATIM HAZIR!

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=96YyffRbZe8&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=96YyffRbZe8&feature=youtu.be[/ame]

Uzun zaman sonra döndüm :)

Fazla uzatmadan konuya geçelim.
Sadece vodafone da denendi diğerlerinide deneyin. Belki olur :)

1-öncelikle ayarlardan bağlantılara girelim.

2-Mobil ağlara girelim.

3-Erişim noktası adlarına girelim.

4- APN ekleyelim.

5- Bilgileri ekrandaki gibi girin.

6- daha sonra apn2 'yi seçin

7- Daha sonra aşağıda verdiğim linkten vpn easy programını indiriyorsunuz.

8-Programa giriyorsunuz. (TELEFON YENİ HENÜZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ İNDİRMEDİM BU YÜZDEN İNSTAGRAM BEY YARDIMCI OLDU) :)

İşlem bu kadardır bağlanınca kullanabilirsiniz.
Eski haline gelmesi için vpn yi kapatın ve apn2 'yi silin.

Kesinlikle yazı alıntı değildir fotoğraflar dahil hepsi bana aittir.
Apn bilgileri bana ait değildir!
Bir teşekkürü fazla görmeyelim.
YAPINCA İNTERNETİNİZDEN YEMEYECEK!

Sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.
Kullanımdan oluşabileceklerden ben ve THT Sorumlu değildir.!
AYRICA FATURALI HATLARA VE İÇİNDE FAZLA PARASI OLANLARA DENEMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUM!

Son fotoğraf çalıştığının kanıtıdır!

KISA LİNK:
VPN EASY İNDİR

--

Son düzenleme:

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Moderatör tarafında düzenlendi:

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Vpnyi indiriyorum olursa yazarım

Tamamdır.

Dostum vpn connet diyor baglanmiyor

Uygulama hatası bazen gecikiyor connect e bas biraz bekle

VPN'ye bağlanmıyor 10 dakika bekledim

Vpn verilerini temizlemeyi deneyin connecting yazarken basın iptal edip tekrar deneyin bağlanacaktır.

Vpnye bağlanmıyor

Gecikebiliyor bekleyin buna değer

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Arkadaşlar internetiniz varsa ondan yeme ihtimali var ve faturalıysanız yada hattınızda para varsa internetiniz olmayıpda girmeye çalışınca 250mb internet satın alır otomatik 5tlye bilginiz olsun bu arada ne kadar bi zaman beklememiz gerekiyor bağlanması için ?

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Arkadaşlar internetiniz varsa ondan yeme ihtimali var ve faturalıysanız yada hattınızda para varsa internetiniz olmayıpda girmeye çalışınca 250mb internet satın alır otomatik 5tlye bilginiz olsun bu arada ne kadar bi zaman beklememiz gerekiyor bağlanması için ?

Apn' yi tamamen doğru yapıp işaretlerseniz (anlattıklarını tamamen doğru yaparsanız) internetten yeme ihtimali yok!
Ayrıca bekleme süresi 5-10 dk arası değişiyor 10 dakikayı geçerse kapatıp açın

Bu arada vpn ye bağlamasanızda google'ya giriyor başka uygulamalar için vpn gerek.

Ben bizzat kullanıyorum internet olmasada çalışıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.