Vova Alışveriş uygulaması paramı çekti

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
Arkadaşlar Vova uygulamasında ücretsiz kısımdan değeri 10.37 tl olan bir kulaklık aldım ücretsiz olarak kargoya verildi fln ama internetten siparişten sonra bir araştırdım bir sürü şikayet var kiminden 130 tl çekmişler kimden 50 tl çekmişler bana bi bilgi verin içimi rahatlatın ya Lütfen gittim salak gibi ininal varken ziraat bankası verdim

Moderatör tarafında düzenlendi:

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
uygulama kurulduktan 1 gün sonra 24 saat içinde 1 referans ile 1 ücretsiz ürünlerden (seçili) alabiliyorduk.4 referans kasıp 4 ürün sipariş ettim.fakat kart girmemizi istedi ve karttan deneme bakiyesi olarak 13 kuruş çekip geri yatırdı ürün onaylandı fakat 1 saat sonra tehlikeli sipariş diyip iptal etti.bende kullanmaktan vazgeçtim

22 Ağu 2017
88
0
22
Konya
uygulama kurulduktan 1 gün sonra 24 saat içinde 1 referans ile 1 ücretsiz ürünlerden (seçili) alabiliyorduk.4 referans kasıp 4 ürün sipariş ettim.fakat kart girmemizi...
Hocam bende 1 tane airpods kulaklık sipariş ettim karttan para çekti mi çekmedi mi emin değilim bakiyemi hatırlamıyorum çünkü başlığa yanlış yazmış olabilirim ürün şuan yolda aldığım kulaklık orada 10.37 tl eğer bu parayı çektiyse sağlık olsun ama daha fazla çeker mi ondan korkuyorum

xerz

Yeni üye
17 Mar 2018
45
0
Sanal kart kullanın beyler. Limite 1TL ekleyip öyle yapın istese de çekemez zaten. Sanal Kartla 2 ürün aldım şuan kargoda diyor. 0.11tl çekip geri yatırmışlar. Sen bankayı ara habersiz çekim bilgisi ver güvenlik oluştursunlar hemen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.