Voxox çalışmıyor onun gibi çalışan bedava uygulama var mı?

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Arkadaşlar voxox u kullanmak istedim google play den kalkmış bende apk dan kurdum fakat internet check diyip duruyo bi türlü kayıt olamadım o yüzden dingtone,nextplus,textplus,freetone filan bir sürü program kurdum ama hiç biri işime yaramadı gerçekten çalışıp bedava olan var mı yani voxox gibi kredi bitene kadar kullanmıştım önceden gayette işimi gördü

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Arkadaşlar voxox u kullanmak istedim google play den kalkmış bende apk dan kurdum fakat internet check diyip duruyo bi türlü kayıt olamadım o yüzden dingtone,nextplus,textplus,freetone filan bir sürü program kurdum ama hiç biri işime yaramadı gerçekten çalışıp bedava olan var mı yani voxox gibi kredi bitene kadar kullanmıştım önceden gayette işimi gördü

Dostum ios işletim sistemli bir cihaza sahip isen önce pc den bluestacks ı kurman gerekiyor. Cihazın android ise "Primo" adlı uygulama. İlk başta üye olurken senden telefon numaranı isteyecek doğru numara ver onay kodu gelecek. Aksi halde kayıt olamazsın ve bir işe yaramaz. Uygulamayı açınca seçenekler kısmına tıkla sol alt köşede numaranı göreceksin. Whatsapp kuracak isen sms onay kodu gelmedi bana. Arama yöntemi ile sanal numara ile whatsapp açtım.
Kolay gelsin :)

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
onoff var birde herhalde.

Türkiyeyi aramıyor oda ama yinede sağol

Dostum ios işletim sistemli bir cihaza sahip isen önce pc den bluestacks ı kurman gerekiyor. Cihazın android ise "Primo" adlı uygulama. İlk başta üye olurken senden telefon numaranı isteyecek doğru numara ver onay kodu gelecek. Aksi halde kayıt olamazsın ve bir işe yaramaz. Uygulamayı açınca seçenekler kısmına tıkla sol alt köşede numaranı göreceksin. Whatsapp kuracak isen sms onay kodu gelmedi bana. Arama yöntemi ile sanal numara ile whatsapp açtım.
Kolay gelsin :)

Arıyor gözüküyor ama aramıyor

Son düzenleme:
5 Haz 2015
93
0
29
İstanbul

Bu konuma bakmanı öneririm http://www.turkhackteam.org/google-android/1362058-whatsapp-sahte-numara-abd-1-a.html

Farazi1

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
726
1
Arkadaş sanırım telefon aramasından bahsediyor ama bakiye yüklemeden arama yapabileceğin uygulama olacagını sanmıyorum üyelikler için konusursak talk2 ve onoff mesaj gelmıyor facebook gibi şirketler arayıp soyletebılıyorsuınuz kodu ama diğerlerinde işe yaramıyor.
Bugun denediğim primo programı gayet stabil çalışıyor.mesajlar hiç zaman kaybetmeden geliyor.

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Arkadaş sanırım telefon aramasından bahsediyor ama bakiye yüklemeden arama yapabileceğin uygulama olacagını sanmıyorum üyelikler için konusursak talk2 ve onoff mesaj gelmıyor facebook gibi şirketler arayıp soyletebılıyorsuınuz kodu ama diğerlerinde işe yaramıyor.
Bugun denediğim primo programı gayet stabil çalışıyor.mesajlar hiç zaman kaybetmeden geliyor.

Bir tek çalışan freetone var şuan mesaj ve aramayı sıkıntısız anında yapıyor, primoyu denedim açtı gibi yapıyor bi kaç sn sonra kapatıyor mesajda balance yok diye yollamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.