vucut kitle indexi

ALASAYVAN

Üye
7 Haz 2016
165
0
İstanbul
Beyler çok zayıfım vücut kitle endeksim normalin altında 17.3 170 boyum var ama 50 kiloyum kilo almam için ne yapabilirim aşırı çok yiyorum tahmin edemiceğiniz kadar hatta kusana kadar yiyorum ama bi türlü kilo alamıyorum önerebiliceğiniz bi ilaç varmı ?

HNB879196

Katılımcı Üye
11 Haz 2016
257
2
İstanbul
Kardeşim aynı sıkıntı bende de var. Ben de 183 boyunda 50 kiloyum. Bunun çaresi yok. Ben bebekliğimden beridir hastanelerde geziyorum. Doktorlar çözümünü bulamadılar. Bununla yaşamak zorundasın. Vitamin ilacı felan kullan. Yediklerine dikkat et. Kendini zorlama. Ben anne sütü içmedim hiç zerre. Doktor da sen nasıl bu kadar uzadın dedi. Kaldı öyle.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
1,506
Bir doktora görünüp hormon testi ve benzeri testler yaptırsanız daha iyi olur bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.