W10 biosa girme

J4N1SS4RY

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
350
0
Ötüken
Arkadaşlar w10 da cpu sanallaştırmayı açmak için biosa girmeye çalışıyorum ama gelişmiş seçeneklerde uefi vellenim ayarları seçeneği yok. Normal yolla da biosa giremiyorum. Bunun başka bşr yöntemi var mı

bilimman

Üye
5 Haz 2016
144
0
Bilgisayarı yeniden başlat (kapatıp açma). Böylece hızlı açılış devredışı kalacak. Delete ve f2 tuşlarına bas çek anakartın logosu kayboluncaya kadar.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
F2,F4,F8,F10,DEL,ESC Ve Laptopun Solundaki Nova Tuşu Olur Buna Bas.BIOS'a Girdikten Sonra VT Özelliğini Aç. :) Sanallaştırma Özelliği Açılır. :)

J4N1SS4RY

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
350
0
Ötüken
Hocam masaüstü. Hızlı başlatı kapattım ama yibe de karşıma hiçbir seçenek çıkmıyor. Sadece casper logosu çıkıyor. Arada birşeye basınca da siyah ekranda kalıyor. Güç düğmesine basınca düzeliyor.

Arkadaşlar sorunu anladım galiba. Dediğiniz yöntemleri uyguladığımda siyah ekran veriyordu. Entera basınca windıws açılıyor. Demek ki önyükleme ekranı açılıyor ama bunu monitöre vermiyor. Ne yapabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.