W7// 32 BİT 1299 Knightonline Çalışmayı Durdur Hatası ALIYORUM YARDIM ! :(

alestreyy

Katılımcı Üye
14 Şub 2012
276
0
istanbul
Başlıktada Söylediğim Gibi Arkadaşlar :(

W7// 32 BİT 1299 Knightonline Çalışmayı Durdur Hatası ALIYORUM nekadar aradım bulamadım belki birisi bana yardım edebilir . :(

Team Viever İlede Bağlantı kurup halledebilcek varsa çok sevinirim veyatta anlatsın link versin ne bilim YARDIM İSTİYORUM LÜTFEN :( XP YE GEÇERSEM HİÇ BİR SORUN KALMİYACAĞINI BİLİYORUM FAKAT GEÇEMEM. W7 DE SORUNU ÇÖZEBİLCEK BİRİSİ THT'DE VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ? :( :drunk

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
bu arada 1299 clientle 1453 yada 18xx serverlara giremessin girmeye calısma ve yenıledıgın clıentın baska bır servera gırmeden once launcher knightonline.exe data zones ve server.ini leri yedekle kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.