wallpaper çalışmam

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
Herkes bir şeyler yapıyor bu wallpaper çalışması da benden sizlere gelsin dostlarım.

ql6DPZ.jpg
[/url][/IMG]

bwrkfkfkv

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
626
0
Uzay
Müthiş ellerine sağlık kardeşim üstadlar ile konuş rütbe değişikliği filan yapsınlar gerçekten mükemmel
Veteran7 ile istersen konuş faceden

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
eline sağlık ama ben arkadaşların aksine fazla ısınamadım soldakini ve sağdakini ayrı ayrı yapsaydın daha güzel olurdu

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
eline sağlık ama ben arkadaşların aksine fazla ısınamadım soldakini ve sağdakini ayrı ayrı yapsaydın daha güzel olurdu

Senin düşüncen dostum. Renkler ve zevkler tartışılmaz ama "soldakini ve sağdakini ayrı ayrı yapsaydın" açıklamandan pek bir sonucu varamadım. Biraz daha ayrıntılı söylersen diğer çalışmalarımda buna dikkat edeceğime emin olabilirsin. Görüşün için teşekkürler.

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
Senin düşüncen dostum. Renkler ve zevkler tartışılmaz ama "soldakini ve sağdakini ayrı ayrı yapsaydın" açıklamandan pek bir sonucu varamadım. Biraz daha ayrıntılı söylersen diğer çalışmalarımda buna dikkat edeceğime emin olabilirsin. Görüşün için teşekkürler.
demek istediğin birleştirmeseydin keşke diyorum soldaki siyah background üstüne yaptığın beyaz fontlu yazı ayrı bir wallpaper, yeşil backgrounda yaptığın font ve yazı efekti ayrı bir wallpaper olarak

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
demek istediğin birleştirmeseydin keşke diyorum soldaki siyah background üstüne yaptığın beyaz fontlu yazı ayrı bir wallpaper, yeşil backgrounda yaptığın font ve yazı efekti ayrı bir wallpaper olarak

Malesef ki o elimde olan bir şey değildi öyle düşünmüştüm bende fakat olmasını istediğim renkler onun için yeterli değildi. Bir daha ki çalışmalarımda emin ol o şekil yapmaya daha fazla gayret göstericem. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.