Wallpaper Engine Nedir? (Masaüstü Arkaplanınza video koyun)

BozkurtOrdusu

Uzman üye
15 Tem 2016
1,871
0
Ankara
Wallpaper Engine, tamamen kişiselleştirme üzerine dayalı bir yazılımdır. Kişiselleştirme derken öyle yok işte alt barın rengi değişsin, sol üste saat eklensin, sağ üste CPU eklensin tarzında değil, inanılmaz kalitede videoları masaüstü arka planı olarak ayarlamaya yarıyor. Örneğin en basitinden dalgalanan Türk Bayrağı. Tabii daha çok film ve oyun videoları koyuluyor, geniş bir atolyesi var, sınırsız sayıda arka plan bulabileceksiniz bu sayede, Steam'ın atölyesini kullanıyor.

Şunu da belirteyim, uygulama güzel hoş lakin Steam üzerinde satılıyor ve fiyatı 8 Türk Lirası.
Değer mi derseniz kesinlikle değer, aşağıdaki videoyu izleyerek sizde nasıl bir şey olduğunu anlayabilirsiniz, şahsen ben kullanıyorum ve çok memnunum tavsiyemdir.

1Lo3n5.png

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=wmglX7IS0pU"]https://www.youtube.com/watch?v=wmglX7IS0pU[/ame]

BlackShad0w

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
512
0
Teşekkürler konu için. Şu anda 3 Aydır aktif olmak üzere kullanıyorum programı. 8 TL Bence çok makul ve hoş bir fiyat. Steam topluluk atölyesinden aktif olarak yeni wallpaper lar paylaşılıyor. Bence hemen alınması gereken nadir programlardan biri bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.